Udostępnij
Słupy oświetleniowe

Słupy oświetleniowe

2017

Słupy oświetleniowe

Firma ARIEL od końca lat 90 poszerzyła swoją ofertę o nowe wyroby rozpoczynając produkcję słupów oświetlenia ulicznego. Początkowo są to tylko słupy o przekroju okrągłym wykonywane z rur stalowych jednak wraz z rozwojem tej dziedziny i rosnącym zapotrzebowaniem firma zaopatrzyła się w nowoczesne maszyny sterowane numeryczne do cięcia oraz gięcia blach stalowych i obecnie jest producentem szerokiej gamy słupów. W naszej ofercie znajdują się słupy zbieżne o przekroju ośmiokątnym, okrągłe-stopniowane tzw „teleskopowe”, maszty oświetleniowe, bramy sygnalizacyjne oraz sygnalizatory proste oraz wysięgnikowe.Słupy ośmiokątne, zbieżne proponujemy w wersji Parkowej ( wysokość od 2,5m do 4,5m), Osiedlowej ( wysokość 5m i 6m) oraz Ulicznej ( od 6m do 12m). Wszystkie rodzaje słupów ośmiokątnych standardowo przeznaczone są do posadowienia na fundamencie betonowym lecz na specjalne zamówienie istnieje możliwość wykonania słupa w wersji „do bezpośredniego wkopania w ziemię”.

Słupy okrągłe-teleskopowe produkujemy w wersjach tzw „na fundament” oraz tzw „do wkopania” w przedziale wysokości od 3 do 12m. W zależności od wysokości słupy składają się z 2 lub 3 odcinków różnej grubości rur. Oba rodzaje słupów teleskopowych produkujemy w wersji z wysięgnikiem lub bez wysięgnika gdzie oprawa oświetleniowa montowana jest bezpośrednio na szczycie słupa.

Maszty oświetleniowe ośmiokątne produkujemy głównie na zamówienie w standardowych wysokościach 12, 14 i 16m. Do produkowanych przez firmę Ariel słupów i masztów oświetleniowych oprócz tradycyjnych wysięgników wytwarzany jest inny dodatkowy osprzęt w postaci koron, belek i głowic umożliwiających montaż opraw oświetleniowych lub projektorów.Sygnalizatory proste, wielokątne wykonujemy standardowo w dwóch wersjach wysokościowych tj 2,9 oraz 3,5m niemniej na specjalne zamówienie wykonujemy sygnalizatory do 6m wysokości.

Sygnalizatory wysięgnikowe, ośmiokątne mają standardową wysokość 6m natomiast ramię w zależności od potrzeb może mieć wysięg od 2 do 9m co daje możliwość zamontowania od 1-3 sygnalizatorów świetlnych.

Bramy sygnalizacyjne ośmiokątne wykonujemy wyłącznie na zamówienie. Szerokość bramy od 9m do 18m.

Wszystkie rodzaje sygnalizatorów przeznaczone są do posadowienia na fundamencie betonowym.Na swoje wyroby Firma ARIEL posiada wymagane i niezbędne atesty, opinie atestujące, aprobaty techniczne, deklaracje CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej natomiast na swoje prace i produkty, które są wykonywane na indywidualne zamówienie wydaje deklaracje zgodności potwierdzające wykonanie w zgodzie z obowiązującymi Europejskimi Normami.

Firma współpracuje z wieloma firmami z Wielkopolski jak i całego kraju ma wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej posiada wykwalifikowaną kadrę a produkowane wyroby oraz świadczone usługi wykonawcze są jak najlepszej jakości.Pobierz PDF z przykładami: kliknij