Udostępnij
ARIEL Deweloper - mieszkania grunwald Poznań

Nowa inwestycja

Dom w zabudowie dwulokalowej

Poznań, ul. Świdnicka

01


INWESTYCJE W SPRZEDAŻYul. ŚWIDNICKA, POZNAŃ


   
   ul. SZAMOTULSKA, CHYBY


   
   

INWESTYCJE ZREALIZOWANE


ul. ZIĘBICKAul. NOWOSOLSKA 22ul. ŚWIDNICKA


   
   


GARAŻE
ROKIETNICA


   
   


ul. CYNIOWA


   
   


ul. FREZJOWA


   
   


OSIEDLE
PRZY TRAKCIE

Deweloper ARIEL

Firma Ariel w 2006 r. podjęła działalność deweloperską. Pierwszym przedsięwzięciem była budowa domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Osiedle powstało w miejscowości Zmysłowo w bliskim sąsiedztwie Rokietnicy i składało się ono z 30 segmentów szeregowych. Etap ten zakończono w 2009 r.

Na przełomie 2009/2010 roku wybudowano w Rokietnicy, przy ul. Akacjowej i Lipowej dwie Wille Miejskie, w których mieszczą się 24 lokale mieszkalne.
Kolejnym krokiem w latach 2011/2014 była budowa osiedla, składająca się z dwunastu Willi Miejskich, w których znajdowało się 91 lokali mieszkalnych w Rokietnicy.

Rok 2015 zaowocował rozpoczęciem kolejnej budowy dziesięciu Wilii Miejskich, w których łącznie wybudowanych zostanie 120 lokali mieszkalnych. Do końca IV kwartału 2016 r., zostanie oddanych do użytku 75 lokali mieszkalnych. Koniec inwestycji zaplanowano na 2018 r.
Następnym projektem inwestycyjnym w bieżącym 2016 r. będzie budowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w Poznaniu przy ul. Frezowej (os. Kwiatowe).

Budujemy takie domy, w których nasi mieszkańcy będą po prostu lepiej żyli. Dlatego wprowadzamy materiały energooszczędne po to, by rachunki, jakie będą płacić mieszkańcy były jak najniższe.
Proponujemy funkcjonalne mieszkania z dodatkową przestrzenią, która pozostaje w dyspozycji przyszłych właścicieli lokali, jak i wspólnoty.
Rozumiemy, że zakup mieszkania jest poważną decyzją. Jesteśmy po to, by pomóc w takiej potrzebie. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe i oryginalne zlecenia. To wszystko sprawia, że nasze domy i mieszkania znajdują wielu zadowolonych nabywców.