Udostępnij
O firmie

O firmie

2017

Ariel Deweloper

Firma Ariel w 2006 r. podjęła działalność deweloperską. Pierwszym przedsięwzięciem była budowa domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Osiedle powstało w miejscowości Zmysłowo w bliskim sąsiedztwie Rokietnicy i składało się ono z 30 segmentów szeregowych. Etap ten zakończono w 2009 r.

Na przełomie 2009/2010 roku wybudowano w Rokietnicy, przy ul. Akacjowej i Lipowej dwie Wille Miejskie, w których mieszczą się 24 lokale mieszkalne.
Kolejnym krokiem w latach 2011/2014 była budowa osiedla, składająca się z dwunastu Willi Miejskich, w których znajdowało się 91 lokali mieszkalnych w Rokietnicy.

Rok 2015 zaowocował rozpoczęciem kolejnej budowy dziesięciu Wilii Miejskich, w których łącznie wybudowanych zostanie 120 lokali mieszkalnych. Do końca IV kwartału 2016 r., zostanie oddanych do użytku 75 lokali mieszkalnych. Koniec inwestycji zaplanowano na 2018 r.
Następnym projektem inwestycyjnym w bieżącym 2016 r. będzie budowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w Poznaniu przy ul. Frezowej (os. Kwiatowe).

Budujemy takie domy, w których nasi mieszkańcy będą po prostu lepiej żyli. Dlatego wprowadzamy materiały energooszczędne po to, by rachunki, jakie będą płacić mieszkańcy były jak najniższe.
Proponujemy funkcjonalne mieszkania z dodatkową przestrzenią, która pozostaje w dyspozycji przyszłych właścicieli lokali, jak i wspólnoty.
Rozumiemy, że zakup mieszkania jest poważną decyzją. Jesteśmy po to, by pomóc w takiej potrzebie. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe i oryginalne zlecenia. To wszystko sprawia, że nasze domy i mieszkania znajdują wielu zadowolonych nabywców.

 

Słupy oświetleniowe

T. Łuczkowski, W. Drajerczak „ ARIEL’ Sp. J. jest polską firma produkcyjno budowlaną, działającą na rynku od 1987r. Dominującym obszarem działalności firmy jest branża budowlana. Naszym priorytetem jest jakość i estetyka wykonywanych zleceń. Specjalizujemy się w wykonawstwie budynków i sprzedaży mieszkań w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Atutem naszych inwestycji są ciekawe lokalizacje bliżej natury, w pobliżu terenów zielonych, a także kameralna zabudowa, funkcjonalne rozkłady mieszkań, rozsądna polityka cenowa oraz rzetelność terminowość wykonania inwestycji.
Nasze mieszkania budowane są z materiałów zapewniających energooszczędność oraz doskonałą izolację termiczno-akustyczną. Ariel to elastyczny partner, dostosowujący się do indywidualnych potrzeb klientów. Mieszkania oddawane są w rozszerzonym standardzie deweloperskim, przy czym istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz.

Naszym wyróżnikiem jest wyjątkowa obsługa klienta, nastawiona na oszczędność czasu podczas procesu zakupowego. O naszych klientów dbamy także po oddaniu mieszkań do użytkowania w ramach obsługi posprzedażowej. Tworzymy przestrzeń ułatwiającą budowanie dobrosąsiedzkich relacji oraz wspierającą jakość życia świadomych mieszkańców.

Lokalizację planowanych inwestycji starannie dobieramy pod kątem oczekiwań wymagających klientów. To dla Nich nasze biuro służy pomocą i informacją siedem dni w tygodniu.

Filar przedsiębiorstwa stanowi wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników, wykonująca swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.
W celu podnoszenia jakości naszych inwestycji współpracujemy z uznanymi producentami materiałów budowlanych, a projekty powierzamy najlepszym architektom.

02