Udostępnij
ARIEL Deweloper

Nowa inwestycja

Poznań, ul. Świdnicka

01

INWESTYCJE W SPRZEDAŻY


ul. NOWOSOLSKA


   
   


ul. ŚWIDNICKAGARAŻE
ROKIETNICA


   
   

INWESTYCJE ZREALIZOWANE


ul. CYNIOWAul. FREZJOWA


   
   


OSIEDLE
PRZY TRAKCIE

W trakcie realizacji
Poznań, ul. NOWOSOLSKA

Nowa inwestycja firmy ARIEL SP. J., to funkcjonalne, nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowejj, zlokalizowane w zachodniej części Poznania, w pobliżu szlaków komunikacyjnych.

Korzyści:

  • - ogrzewanie podłogowe
  • - miejsca postojowe
  • - rolety zewnętrzne
  • - ogródek
  • - taras
  • - pełna własność
  • - możliwość dokonywania drobnych zmian w projekcie zgodnie z własnymi potrzebami
  • - okolica zabudowy jednorodzinnej
  • - bardzo dogodny dojazd komunikacją miejską


Dopełniliśmy wszelkich starań, by nowe budynki powstały w zachwycającym wizualnie, bezpiecznym i prestiżowym otoczeniu. Malownicza okolica oraz bliska odległość od serca miasta sprawiają, że jest to wyjątkowo interesująca oferta dla wszystkich osób, które pragną mieszkać w cichym zakątku miejskiego zgiełku bez konieczności wyprowadzki poza Poznań.

Domy zbudowane zostaną, z wykorzystaniem najnowszej technologii oraz wyczuciem estetyki. Zadbaliśmy o to, by każdy dom posiadał ogródek i miejsce postojowe.

Standard wykończenia poszerzony został o montaż rolet zewnętrznych oraz ogrzewanie podłogowe i instalację anteny satelitarnej.

Obiekt przeznaczony jest dla bardziej wymagającego klienta, który ceni sobie jakość oraz estetykę.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji jest na IV kw. 2019r.
Cena jednego segmentu, lokalu wynosi 540.000Pobierz rzut parteru | Pobierz rzut piętra | Pobierz rzut 2 piętra

Opcje 1, 2 | Opcje 3, 4

Pobierz plan zagospodarowania terenu


Zdjęcia z budowyPowyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Deweloper ARIEL

Firma Ariel w 2006 r. podjęła działalność deweloperską. Pierwszym przedsięwzięciem była budowa domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Osiedle powstało w miejscowości Zmysłowo w bliskim sąsiedztwie Rokietnicy i składało się ono z 30 segmentów szeregowych. Etap ten zakończono w 2009 r.

Na przełomie 2009/2010 roku wybudowano w Rokietnicy, przy ul. Akacjowej i Lipowej dwie Wille Miejskie, w których mieszczą się 24 lokale mieszkalne.
Kolejnym krokiem w latach 2011/2014 była budowa osiedla, składająca się z dwunastu Willi Miejskich, w których znajdowało się 91 lokali mieszkalnych w Rokietnicy.

Rok 2015 zaowocował rozpoczęciem kolejnej budowy dziesięciu Wilii Miejskich, w których łącznie wybudowanych zostanie 120 lokali mieszkalnych. Do końca IV kwartału 2016 r., zostanie oddanych do użytku 75 lokali mieszkalnych. Koniec inwestycji zaplanowano na 2018 r.
Następnym projektem inwestycyjnym w bieżącym 2016 r. będzie budowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w Poznaniu przy ul. Frezowej (os. Kwiatowe).

Budujemy takie domy, w których nasi mieszkańcy będą po prostu lepiej żyli. Dlatego wprowadzamy materiały energooszczędne po to, by rachunki, jakie będą płacić mieszkańcy były jak najniższe.
Proponujemy funkcjonalne mieszkania z dodatkową przestrzenią, która pozostaje w dyspozycji przyszłych właścicieli lokali, jak i wspólnoty.
Rozumiemy, że zakup mieszkania jest poważną decyzją. Jesteśmy po to, by pomóc w takiej potrzebie. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe i oryginalne zlecenia. To wszystko sprawia, że nasze domy i mieszkania znajdują wielu zadowolonych nabywców.